78-МУ НАУКОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «МЕДИЦИНА XXI СТОРІЧЧЯ»

konf-3

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, Донецька область, м. Краматорськ.

ФОРМИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

1. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
  2. Форми та умови участі:

Для гостей конференції з інших ВНЗ на орг. внесок діє скидка – «-50%».

Для гостей з ВНЗ-членів UMSA будь-яка форма участі є безкоштовною

tab

* Форма участі «Публікація» може бути як основною так і додатковою – у разі, якщо учасник доповідає одну роботу та є автором іншої роботи, що публікується, але не доповідається.

** Цей варіант участі також рекомендуємо обирати у випадку, якщо співавтор, що не є доповідачем, має бажання активно брати участь у заходах конференції.

1. Регламент усної доповіді – 7-10 хвилин.
  2. Автор несе відповідальність за зміст матеріалу.
  3. Тези публікуються у збірнику матеріалів Конференції незалежно від присутності учасника на момент заходу.
  4. У разі недотримання умов участі або невиконання вимог оформлення тез організаційний комітет залишає за собою право редакції або відхилення надісланих матеріалів.