Конкурс «СтудМіс ТДМУ» - Студентський Парламент ТДМУ

Конкурс «СтудМіс ТДМУ»

Image

Шановні поціновувачі краси! Для Вас є гаряча новина, на яку чекав увесь університет. 9 лютого відбувся кастинг на справжнє свято, яке несе в собі престиж, якість, відповідальність, простоту та вишуканість – «СтудМіс ТДМУ 2016», де спробували свої сили та поборолися за участь у конкурсі близько 30 дівчат 👑

Оцінювало та вибирало кращих з кращих компетентне журі, до складу якого увійшли представники з обласного конкурсу «СтудМіс Тернопіль», Міської Ради, модельного агентства, фотографи, хореографи.

Цього року кастинг проходив у незвичному форматі – закрито. Спостерігати за відбором красунь у залі могли лише журі та організатори конкурсу. Натомість, глядачі мали змогу переглянути он-лайн трансляцію події в PERISCOPE, з цікавими коментарями ведучого та оригінальними повідомленнями користувачів. Варто зауважити, що переглянули пряму трансляцію кастингу близько 1000 людей. Іншою новинкою цьогорічного конкурсу стало відкриття сторінки «Студміс ТДМУ alive» в INSTAGRAM. Протягом підготовки до конкурсу саме в цьому додатку буде найоперативніше висвітлення подій, тому запрошуємо всіх підписуватися та першими бути в курсі найцікавіших новин:

Загалом протягом кастингу журі відібрало 11 найчарівніших, найталановитіших та найхаризматичніших дівчат, які матимуть змогу поборотися за звання «СтудМіс ТДМУ 2016». Останню, дванадцяту, конкурсантку обрали глядачі шляхом голосування на сторінці події вконтакті. Вітаємо щасливиць з проходом в наступний етап та бажаємо багато сил, наснаги і, звісно, перемоги! 😉

✅Але хто ж ці дівчата? Наразі вони вже працюють з фотографом, аби впродовж наступного тижня організатори конкурсу познайомили глядачів з тими найкращими, які пройшли кастинг. Отож, найближчим часом, очікуйте на чарівні фото, цікаві розповіді та пікантні історії з життя наших конкурсанток.

Поки пропонуємо переглянути деякі моменти з кастингу, які вловив на свій фотоапарат талановитий фотограф Андрій Ревун, за що висловлюємо йому щиру подяку 📷

А зовсім скоро у Вас буде можливість переглянути відеорепортаж, в якому наші журналісти поспілкувалися з журі та учасницями кастингу 🎥