Всеукраїнська конференція молодих вчених, студентів, аспірантів з міжнародною участю «Cучасні оцінки наслідків радіаційних аварій: радіоекологічні, медичні, соціальні аспекти» (з нагоди вшанування 30ї річниці аварії на ЧАЕС) - Студентський Парламент ТДМУ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської конференції молодих вчених, студентів, аспірантів з міжнародною участю “ Cучасні оцінки наслідків радіа- ційних аварій: радіоекологічні, медичні, соціальні аспекти”. Конференція відбудеться 21 квітня на базі Чорноморського державного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10).

21-квітня 2016 р. м. Миколаїв

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Радіобіологічні та радіоекологічні наслідки аварії на ЧАЕС
  • Медичні аспекти радіаційно забруднених територій
  • Сучасні радіоекологічні проблеми, пов’язані з експлуатацією АЕС, ТЕС
  • Інші радіоекологічні проблеми територій та шляхи їх розв’язку
  • Нові методи радіобіологічних і радіоекологічних досліджень.
  • Радіобіологічна і радіоекологічна освіта.
  • Соціальний захист людей, постраждалих при надзвичайних ситуаціях.
  • Медико-соціальна реабілітація осіб, постраждалих в надзвичайних ситуаціях.
  • Соціальна поведінка та здоров’я населення на радіоактивно забруднених територіях
  • Інновації в управлінні соціальним захистом і соціальним забезпеченням постраждалих.
  • Управління процесами безпечної життєдіяльності населення України: медико-соціальні аспекти
  • Розвиток екологічного менеджменту і екологічного аудиту на потенційно небезпечних об’єктах і територіях. Європейські стандарти якості і безпеки життя людини

Умови участі у конференції

Термін подання заявок та тез – до 10 квітня 2016 р. Для включення тез до збірника необхідно відправити на електронну пошту оргкомітету kafecobezpeka@ukr.net: − заявку на участь у роботі конференції; − файл з текстом тез − інформацію про оплату. Електронний лист повинен мати тему „РАД-2016”. Текст тез та заявка на участь надсилаються окремими файлами (наприклад, Тези–Іванов І.І., Заявка–Іванов І.І.). За результатами конференції будуть видані матеріали конференції у друкованому форматі, а також електронне видання в форматі .рdf . Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. ЗАЯВКА на участь в конференції «Cучасні оцінки наслідків радіаційних аварій: радіоекологічні, медичні, соціальні аспекти» (21 квітня 2016 р.)

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ОЧНА УЧАСТЬ • організаційний внесок – 50 грн.; • вартість публікації становить 25 грн. за кожну сторінку формату А4 . ЗАОЧНА УЧАСТЬ • Вартість публікації становить 100 грн. (не більше 4 сторінок) +25 грн.(за кожну додаткову сторінку) Отримати друковані матеріали можна особисто або через пересилку за рахунок автора. Оплату проводити на карту Приватбанку: карта № 4149497837358961, отримувач Макарова Олена Валеріївна. Призначення платежу: Організаційний внесок за участь в конференції РАД-2016 від (прізвище та ініціали автора). При перерахуванні враховувати суму 1,5% – податок банку для зарахування суми на карт-рахунок.

Адреса оргкомітету: 54003, м. Миколаїв., вул. 68 Десантників, 10, Україна, ЧДУ імені Петра Могили, Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки (ЯСТЕБ) та Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки Контактний телефон: (0512)765569, 769282 Електронна пошта: kafecobezpeka@ukr.net