Створено новий сайт Студентської Ради ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Image

До уваги адміністрації університету, студентів та членів студентського самоврядування!!!

Сектор інформації представляє повністю перероблений, модернізований та оптимізований сайт Студентської Ради ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського. Відтепер вся інформація від органів студентського самоврядування структуровано подаватиметься у відповідних рубриках на власному сайті: http://stud-cons.tdmu.edu.ua/.

Вас чекає багато цікавих нововведень по ходу організації роботи сектору. Базова основа сайту готова до використання. Подальше наповнення сайту відбуватиметься поступово!

Висловлюємо щиру подяку:

• адміністрації універистету за всебічну підтримку та ресурсну допомогу;
  • професійному розробнику комерційних сайтів – Богдану Дерію;
  • керівнику відділу аналітики – Тетяні Іваніцькій;
  • та наполегливій роботі всіх представників сектору інформації, які долучились до роботи

З повагою, голова сектору інформації:                                                                                           Д. Миронюк