Перемога студентів ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського на «Слобожанському медичному ралі»

tdmu_firstVI Всеукраїнський чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Слобожанські медичні ралі» завершився перемогою студентів ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського

Команда студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під час VI Всеукраїнського чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги «Слобожанські медичні ралі», який відбувся поблизу Харкова 25-27 травня цього року, стала кращою в Україні. У загальному підсумку майбутні медики з Тернополя вибороли перше місце.

Честь університету і міста відстоювали студентка четвертого курсу медичного факультету Богдана Перевізник (лікар), студент третього курсу медичного факультету Денис Кошарський (фельдшер), студентка другого курсу медичного факультету –Анастасія Гудима (фельдшер), студент третього курсу медичного факультету – Ігор Бигар (водій).

tdmu_brigada

Загалом в чемпіонаті взяла участь 31 команда, серед яких були фахівці з Литви та дві студентські бригади – ТДМУ і збірна студентів-медиків Харкова.

Цього року судді визначали переможців у загальному підсумку, серед професіоналів і студентів. Наша команда здобула перше місце серед студентських команд, а також в загальному заліку посіла першу сходинку, випередивши професійну команду екстреної допомоги з Тернополя на 3 бали. Серед професіоналів перемогу отримала бригада екстреної допомоги Тернополя.

Вітаємо нашу команду з перемогою і бажаємо надалі вдосконалювати свою майстерність, здобувати нові досягнення!