Ювілейний фестиваль “БАНДЕРШТАТ – 2016”

0
K1D-UwMZ3YA

У 2016-му році фестиваль українського духу «Бандерштат» відзначить десяту річницю свого існування

Бандерштат – це не лише екскурс в героїчне минуле українського народу, сторінок національно-визвольного руху. Це ще і пропагування сучасногaо культурного продукту в Україні, а відтак – і робота на його майбутнє.

Актуальні музичні та літературні тенденції, відомі обличчя сучасників, дискусійні майданчики, спорт та спілкування, – все це зібрано під фестивальним брендом БАНДЕРШТАТ, назва якого відсилає нас до культової пісні “Братів Гадюкіних”.

ks0PRJEVdm05-7 серпня – три дні неймовірного відпочинку наповненого морем яскравих вражень та безліччю нових знайомств.✨

✔Провідні українські гурти🇺🇦🎤,безперервний потік крутої музики🎧🎸🎹 та сюрпризи від організаторів!🎁

🔜ВСЕ ЦЕ ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!!!Квитки уже в наявності, за деталями в приват.👣🏃

🔑Наша група https://vk.com/club120226965.
📞Квитки за телефоном: (096) 056 26 02

За десять років проведення фестивалю, Бандерштат став наймасштабнішою арт-візитівкою Волині, збираючи щороку тисячі людей з усіх куточків України та з-поза її меж. Разом ми шукаємо подальші шляхи руху країни, як у сфері культурній так і громадсько-політичній. Чимало наших волонтерів та учасників зараз перебувають в зоні АТО, де захищають нашу землю від ворожої агресії.

За роки існування та проведення «Бандерштату» на фестиваль завітала величезна кількість відомих в різних сферах життя українців: Сашко Положинський, Вахтанг Кіпіані, Олесь Доній, Мустафа Найем, Майкл Щур, Юрій Луценко, Семен Семенченко, Степан Романів, Олена Білозерька, Юрій Шухевич, Василь Шкляр, Микола Посівнич та інші.

На фестивальній сцені зіграло чимало гуртів із різних регіонів України (Тартак, Скрябін, ТНМК, Onuka, Орест Лютий та інші), Білорусі та навіть Ірландії. Програмне розмаїття фестивалю, яке включає в себе також роботу акустичної та літературної сцени, серію зустрічей з відомими українцями, ветеранами УПА, низку різнопрофільних майстер-класів, історичну реконструкцію та показові виступи з традиційних українських бойових мистецтв, виокремлюють фестиваль із-поміж інших схожих дійств.

Ювілейний Бандерштат-2016 буде особливим фестивалем – не пропустіть!