Студент ТДМУ у переможцях всеукраїнського дебатного турніру

14454586_1213361055410716_1425077562_nНещодавно у Луцьку відбувся всеукраїнський дебатний турнір «Волинська толока», в якому взяли участь представники Луцька, Острога, Дніпра, Одеси, Києва, Львова, Івано-Франківська, Сум, Кролевця, Ірпіня, Чернівців і Тернополя. Загалом було представлено 24 команди. У складі команди «Бограч.Напалм» брав участь студент Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, Президент Студентського Парламенту ТДМУ і голова секретаріату Студентської ради при МОЗ України Тарас Мороз.

Учасники турніру дебатували на теми нової стипендіальної реформи, розробок, пов’язаних з суттєвим продовженням життя людей, можливості страхування фінансових операцій та інше.

морозПеремогу отрималакоманда «Бограч.Напалм» (Тарас Мороз та Борис Пікалов). Зазначимо, що Тарас Мороз цього року до заходу у Луцьку виграв кубок топ-спікера всеукраїнського рівня під час «Літньої дебатної школи 2016», яка відбвувалась в Затоці поблизу Одеси, де представляв ТДМУ разом з Дмитром Миронюком – керівником сектору Інформації Студентського Парламенту ТДМУ.

Вітаємо Президента Студентського Парламенту ТДМУ з перемогою і бажаємо йому нових успіхів!