Перші збори новообраних членів Студентського Парламенту

img_2239

В неділю, 30.10.2016, відбулися перші збори новообраних членів Студентського Парламенту. Зустріч відбулася у дещо цікавому форматі: тренінгу по комунікації . Його організаторами виступили міжнародна корпорація “Юрія-фарм” в рамках всеукраїнської освітньої платформи “Сходи в майбутнє” (Координатор в ТДМУ Тарас Мороз ) та проекту “ЕПР” ( Координатор Дмитро Миронюк ) на тему: “Ефективна міжособистісна комунікація як основа успіху лідера” Студенти аналізували свої комунікації з опонентами використовуючи вербальні та невербальні методи спілкування в цьому їм допомагали професійні тренери Оксана Бількевич та Координатор Проекту “Сходи в майбутнє” Юлія Зайцева. (facebook.com/svulli.ro?fref=ts) В рамках тренінгу члени СП ТДМУ дізнались, як оцінити співбесідника за допомогою мови жестів та міміки. А також поєднали корисне з потрібним і під час проходження тренінгу мали змогу ближче познайомитись з колегами.
Студентський парламент висловлює вдячність Тренеру, Юрії Фарм та директору бібліотеки – Олені Ярославівні Проців і всім працівникам ТДМУ за теплий прийом та співпрацю.
#TSMU #ТДМУ #СП_ТДМУ #Студпарламент #Сходи_в_майбутнє #ОксанаБількевич #ЮліяЗайцева