Тренінг “Сходи в майбутнє”

Студенти ТДМУ

27.11.2016 активісти Студентського Парламенту ТДМУ та Молодіжного осередку ВРР відвідали черговий тренінг в рамках проекту «Сходи в майбутнє» (Координатор в ТДМУ Тарас Мороз ) та проекту “ЕПР” ( Координатор Дмитро Миронюк ) на тему: «Ораторське мистецтво. Публічний виступ.» Тренінг пройшов у дусі “слухаєш – говориш” і був спрямований на розвиток розуміння психології слухача, за рахунок чого і сприяв удосконаленню ораторських якостей його учасників. Студенти “приміряли” на себе ролі Демосфена, Цицерона, Арістотеля та Платона, а наприкінці самі спробували представити свої проекти. Загалом кожен з учасників зазначив, що засвоїв багато чого невідомого для себе.
Хочемо висловити особливу подяку тренеру, Оксані Бількевич та директору ННІ Медсестринства Ястремській С.О.