КУБОК РЕКТОРА З ВОЛЕЙБОЛУ - Студентський Парламент ТДМУ

КУБОК РЕКТОРА З ВОЛЕЙБОЛУ

КУБОК РЕКТОРА З ВОЛЕЙБОЛУ

З ініціативи Студентського парламенту 29 листопада – 1 грудня у стінах спорткомплексу ТДМУ відбувався волейбольний турнір кубок ректора , присвячений 60-річчю університету. Протягом трьох днів зал був наповнений захопленими криками палких уболівальників , метушливими поглядами організаторів та запальними очима гравців . Кожен, хто зміг відвідати дійство, без сумніву може сказати, що боротьба велася до останнього забитого м’яча. Звичайно, перемога дісталася дійсно найсильнішим – перше місце заслужено здобула команда медичного факультету 1курсу. Другу позицію посіли студенти 2 курсу медичного факультету. Представники  6 курсу медичного факультету гідно довершили трійку лідерів. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації університету за сприяння проведенню турніру, усім командам, що взяли активну участь у події, молодіжному осередку Всеукраїнської Ради Реанімації  за якісне надання медичної допомоги під час змагань.