Зустріч ректора ТДМУ з новообраним Студентським парламентом

ТДМУ

Нещодавно в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулися вибори до Студентського парламенту. Фактично майже весь його склад становить молодь, яка вперше бере участь у студентському самоврядуванні. Водночас їхні старші колеги, які входили до Студради ТДМУ, передають свій досвід і допомагають при потребі. Це свідчить про колегіальність серед майбутніх медиків і вміння працювати в команді.

Нагадаємо, що кожного місяця відбуваються традиційні зустрічі ректора ТДМУ, професора Михайла Корди з представниками студентського самоврядування. Цього разу 2 грудня очільник вишу коротко ознайомив майбутніх медиків з тим, які останні нововведення, покращання умов навчання і проживання відбулися в університеті. Михайло Михайлович наголосив на важливості зворотного зв’язку зі студентами. За його словами, це дає можливість адміністрації вишу краще орієнтуватися в потребах молоді, вчасно реагувати на пропозиції та вирішувати ті чи інші питання.

Голова Студентського парламенту Ігор Стецюк відзначив те, що їм вдалося сформувати міцну структуру в самоврядуванні, чітко розподілити обов’язки і розпланувати діяльність на певний період часу.

Після цього керівники секцій розповіли про заходи та акції, які відбулися, а також поділилися найближчими планами.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.