Іноземні студенти ТДМУ подарували тепло своїх сердець дітям-сиротам

0
inozemnistudentu

 

Відомий письменник Марк Твен писав, що потрібно щоразу використовувати кожен випадок для того, аби робити добро. Цим принципом послуговуються іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є досить активними у благодійності. Зокрема представники Тернопільського осередку Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students Association) разом зі своїми наставниками – доцентами кафедри педіатрії № 2 Наталією Галіяш та Світланою Никитюк – 6 грудня цього року побували в Тернопільському обласному спеціалізованому комунальному дитячому будинку «Малятко» в рамках акції «Teddy Bear».

 

Головна мета заходу – сформувати прихильне ставлення у дітей, позбавлених батьківського піклування, до лікарів. Іноземні студенти робили це за допомогою ігор та навчання сиріт мінімальним медичним маніпуляціям, зокрема аускультації серця та легень.

 

Варто зазначити, що така акція була до вподоби і студентам, і дітям, і вихователям. Всі отримали багато позитивних емоцій. Окрім того, майбутні медики подарували сиротам іграшки, а діти натомість щедро наділили волонтерів позитивом.

Як зазначили куратори, це була виключно ініціатива студентів, а вони допомогли їм реалізувати її на практиці.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.