Студенти всіх вишів зібралися в ТДМУ в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

0
saiup-akadem-dobroch-16125666

З Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP, який реалізовується за підтримки Американських рад з міжнародної освіти, Посольства США і МОН України, 7 грудня мали можливість ознайомитися студенти всіх вишів Тернополя. Кількагодинний нон-стоп лекцій, презентацій і дебатів «University Brain Battle» відбувся цього дня в читальній залі бібліотеки Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Нагадаємо, що ТДМУ є учасником цього проекту разом з іншими дев’ятьма університетами України.

 

Координатори на захід «University Brain Battle» від SAIUP запросили відомих спікерів, кращих професорів, професійних тренерів, цікавих лекторів, відомих людей, які досягли професійного успіху, мали міжнародні стажування. Лекції студентам прочитали фахівці Києва, Львова та Тернополя, зокрема Степан Хміль, Ігор Папуша, Сергій Новіков, Юлія Зелінська та Михайло Пінчак. Між лекціями, які відбувалися в інтерактивному, дискусійному форматі, студенти брали участь в інтелектуальній грі «Mind Game», тематичних дебатах та тімбілдінгу, де перше місце посіла команда Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя.

 

Також захід відвідали заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та представник Американських рад з міжнародної освіти Юлія Солодько.

 

Співпраця з усіма університетами в Тернополі в такому форматі є надзвичайно важливою. Тема академічної доброчесності стосується кожного, хто навчається чи працює з Академією, тому приємно було бачити мотивованих, зацікавлених студентів, і лекторів, які одразу погоджувались поспілкуватися з молоддю на цю тему.

Координатори проекту серед студентської молоді Ірина Підгайна та Андрій Михнюк.


Comments: