Студенти ТДМУ побували на святі мистецького Миколая

uvcjoc7yxsy

Напередодні одного з найочікуваніших свят зимового циклу – дня святого Микола, а саме 18 грудня асистент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Анастасія Руцька разом зі студентами, які навчаються за напрямком підготовки «Здоров’я людини»,Іриною Турською, Анастасією Макарцевою, Наталією Яшиною, Григорієм Колісником долучилися до проведення свята для діток з особливими потребами «Мистецький Миколай». Захід організував центр фізичної реабілітації «Active Life».

Протягом усього свята панувала святкова, радісна атмосфера, усі із захопленням займалися різноманітною роботою – малюванням картин, ліпленням з глини, виготовленням новорічних листівок.

Результатом спільної роботи під час свята стало створення двох прекрасних картин, мальовничих сніговичків з глини та новорічних листівок.

Наприкінці свята керівництво центру фізичної реабілітації «Active Life» вручило подяки за волонтерську допомогу в організації свята.