Студенти ТДМУ долучилися до акції «Миколай про тебе не забуде»

0
img_3678

У рамках акції «Миколай про тебе не забуде» 2-12 грудня цього року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбувся збір подарунків для маленьких тернополян з малозабезпечених сімей. Нагадаємо, що цей захід щороку організовують з метою зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята. Акція започаткована у Львові у 2001 році та проводиться щорічно по всій території України напередодні дня святого Миколая. Мета організаторів – допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями у багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

У ТДМУ подарунки збирали у всіх корпусах – адміністративному (Майдан Волі, 1), фармацевтичному (Руська, 36), морфологічному (Руська, 12), навчальному корпусі на вулиці Чехова, а також у гуртожитку №2 (Живова, 5) та гуртожитку №3 (Коцюбинського, 18-а). До збору подарунків долучалися студенти та викладачі університету. Наші студенти допомагали у пакуванні презентів та розвозили їх діткам, щоб зробити це свято сповнене радості та сюрпризів. До акції активно долучилися іноземні студенти.

Серед активних організаторів акції в ТДМУ Ростислав Лапін (координатор), Соломія Чиж (координатор), Оксана Тіцька, Арсен Вівчарик, Ярина Тильчак, Анастасія Смакал, Юлія Гранчук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевскього.