Асоціація студентів Нігерії ТДМУ обрала нового президента

0
16467361_1207690742672244_405567456_n

Уперше в історії Асоціації студентів Нігерії Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського її президентом стала дівчина – студентка п’ятого курсу Ahuruonye Sharon Ogechi (31 група). За неї проголосувало понад 70% виборців. Конкурентом Sharon на цю громадську посаду був інший студент ТДМУAganren Daniel Omegban.

 

Зазначимо, що нігерійська студентська спільнота в Тернопільському медуніверситеті є однієї з найчисельніших у складі іноземного контингенту майбутніх медиків. Тут навчається понад 300 представників цієї країни.

Нігерійські студенти є досить активними у своїй діяльності, зокрема вони свого часу були ініціаторами створення двох філій міжнародних громадських організацій – Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association), ідейним натхненником і керівником якої був колишній президент нігерійського братства Donald Odion, та «Medicare and Social Welfare Initiative» (ініціатор – Ojiemu Osaremhen Jephthah). Перша організація активно займається представленням наукових студентських напрацювань на європейському рівні, реалізацією просвітницьких програм і т.д. Інша спрямована на благодійну діяльність, зокрема студенти опікуються людьми похилого віку в будинку перестарілих, представниками соціально незахищених верств у благодійному фонді «Карітас» і т.д.

Окрім того, нігерійські студенти організовують чимало культурно-мистецьких акцій («Вечір нагород», «Вечір культур» і т.д.), активно беруть участь у житті університету та міста. Вони представляють виш на різних пісенних конкурсах, де здобувають перемоги і пошанування.

 

Тож у теперішнього президента попереду чимало роботи, аби діяльність асоціації набирала обертів. Упродовж останнього тижня їй уже вдалося сформувати генеральний секретаріат Асоціації студентів Нігерії. Фінансовим секретарем став Onwordi Chekwube Winifred, відповідальним за соціальний напрямок – Badmus Ololade Rafiat, керівником спортивного напрямку – Ayodele Olasunkanmi Moses і директором з добробуту – Uhegbu Chiagoziwom Precious.

 

Нагадаємо, що до цього посаду президента обіймав Donald Odion (http://www.tdmu.edu.ua/2017/01/21/golova-asotsiatsiyi-studentiv-nigeriyi-v-tdmu-peredaye-svoyi-povnovazhennya/). Він висловив підтримку Sharon і уже ділиться своїм досвідом щодо організації роботи асоціації. З приводу свого президентства Дональд зазначив, що він отримав чудовий шанс спробувати себе у цій ролі. На його думку, в ТДМУ створені всі умови, щоб сповна реалізувати себе, тому він бажає кожному студенту використовувати ці можливості.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.


Comments: