Студенти ТДМУ долучилися до відправлення гуманітарного вантажу для жителів Авдіївки - Студентський Парламент ТДМУ

16651596_1409646275759981_264497636_n

Упродовж короткого часу жителі нашої області у зв’язку з загостренням подій на фронті зібрали майже 20 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих в Авдіївці. Переважно це продукти харчування, засоби гігієни, теплий одяг, медикаменти та інше. Весь провіант уже відправлено на Схід України.

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які входять до загону швидкого реагування Тернопільської обласної організації «Товариства Червоного Хреста», спільно з іншими волонтерами та представниками ДСНС України у місті Тернополі допомогли зібрати і завантажити гуманітарний вантаж для жителів Авдіївки. Майбутні медики висловлюють щиру подяку всім, хто проявив милосердя і вирішив допомогти потерпілим.

Нагадаємо, що до складу загону швидкого реагування Тернопільської обласної організації «Товариства Червоного Хреста» входять такі студенти ТДМУ: Сергій Якимишен, Назар Салімонович, Сергій Довганюк, Сергій Томчук, Богдан Малецький, Рома Ротко, Микола Барта.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.