ТДМУ презентував свої досягнення на днях Тернопільщини у Києві

0

У Українському домі 14 лютого 2017 року вищі навчальні заклади Тернополя, підприємства, державні установи, творчі колективи, туристичні організації представили Тернопільщину та її потенціал. «Благословенне Тернопілля» – саме під такою назвою відбулася презентація краю у столиці нашої країни. Потрібно сказати, що ця подія мала міжнародний резонанс, адже більше десяти послів різних країн світу відвідали цей захід. До концертної програми долучилися понад три десятки виконавців та колективів області.

 

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського гідно презентував свої наукові досягнення, інноваційні технології в медицині, передовий освітній досвід. Представники посольств, високопосадовці, народні депутати, а також чимало інших гостей заходу детальніше ознайомилися з діяльністю нашого вишу.

 

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів під час свого виступу зазначив, що «Тернопільщина дала світові багато талановитих людей. І, сьогодні приємно бачити, як багатьох з них, навіть тих, які проживають в Канаді, Австралії, Європейських країнах, об’єднав дух цінності, поваги, вдячності до Тернополя. Тернопілля у Києві – це важливий поштовх для самореалізації можливостей цього краю, для тернополян».

 

Цього дня усі, хто представляв Тернопілля, спільно вболівали за відповідальну і важливу справу, адже прагнули показати свою область якнайкраще.

 

«Тернополяни дружно зібралися і спільними зусиллями зробили яскраву презентацію області. Я вірю в те, що вони будуть так збиратися кожного року. І будуть не тільки думати, як збиратися тут, а будуть популяризувати Тернопілля в усій Україні, у всьому світі», – наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Коментарів немає