Студенти ТДМУ привітали дітей з ДЦП з Великоднем

0
Terpoliany-TORTs-pasky-17045838

Члени науково-краєзнавчої студії «Терполяни» та студенти-волонтери Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завітали 12 квітня 2017 року з великодніми подарунками до учнів  Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Діти були дуже раді гостям. Директор центру Ірина Король зазначила, що студенти-медики стали добрими друзями для хлопчиків і дівчаток, які тут навчаються.

 

 

Ірина Ярославівна, згадала про прекрасну виставку копій художніх робіт Тараса Шевченка, яку наші студенти організували в актовій залі навчально-реабілітаційного центру з нагоди 203-ї річниці з дня народження великого українського поета. За її словами, виставка дуже сподобалася дітям.

 

Зі святом Великодня присутніх привітав доцент кафедри філософії та суспільних наук, керівник науково-краєзнавчої студії «Терполяни» Леонід Кравчук, який зазначив, що в ТДМУ приділяють велику увагу благодійній діяльності.

 

«Радий знову бути тут, – звернувся до дітей заступник міського голови Леонід Бицюра. – Вдячний керівництву медуніверситету, де не лише готують  майбутніх медиків – висококласних фахівців, а й приділяють велику увагу формуванню найкращих моральних рис у студентів. Участь у доброчинних проектах допомагає молодим людям, які сповідують високі духовні цінності, реалізувати себе».

 

Леонід Олексійович вручив грамоти за активну участь у громадському житті університету студентці четвертого курсу медичного факультету  Наталі Козак, студентці другого курсу медичного факультету Аліні Оліферук, студентці другого курсу факультету іноземних студентів Сарі Абдулоекусіне.

 

«Дуже приємно, що у студентів-медиків склалася традиція допомагати обласному навчально-реабілітаційному центру, – сказала доцент кафедри мікробіології Олена Покришко. – Під час недавньої благодійної акції наші волонтери зібрали 14 тисяч гривень, за які будуть придбані  масажери та інше обладнання».

 

Нагадаємо, що волонтерський рух «MISERICORDIA» організовував 11 квітня 2017 року акцію зі збору коштів для придбання медичного обладнання для вихованців Тернопільського навчально-реабілітаційного центру. Благодійний захід відбувся у всіх навчальних корпусах ТДМУ.

 

Здоров’я і усіляких гараздів хлопчикам і дівчаткам побажав доцент кафедри філософії  та суспільних наук ТДМУ Тарас Кадобний.

 

Авторів кращих малюнків відзначили грамотами, наймолодші діти отримали також читанку для початкових класів «Кобзарик», а бібліотеці школи студенти подарували «Шевченківський словник».

 

 

Не обійшлося і без пісенних подарунків. Студентки першого курсу фармацевтичного факультету Ірина Роговська і Тетяна Лемішка виконали дуже співзвучні святу українські пісні – про батьківську хату, материнську рідну мову і любов до свого краю.

 

На завершення зустрічі хлопчики і дівчатка виконали  улюблену пісню, яку підспівувала вся зала. А студенти роздали дітям великодні смаколики і, зокрема,  гарно прикрашені пасочки.

 

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.