У святі спорту «Sport fest 2017» в ТДМУ визначено перших переможців

0

Асоціація студентів Індії Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського виступила ініціатором проведення спортивного фестивалю дружби, що покликаний сприяти зміцненню доброзичливих стосунків між українською молоддю та представниками інших країн світу, які приїхали на навчання до Тернополя. У програмі заходу – перегони з дистанцією 100 і 400 метрів, естафетні забіги, а також командні ігри – футбол, волейбол, бадмінтон, крікет.

 

До участі були запрошені представники Нігерійської студентської асоціації, Польської студентської асоціації, Єгипетської студентської асоціації, Асоціації студентів Іраку, Асоціації студентів Гани, Асоціації студентів Намібії, Пакистанської студентської асоціації, Асоціації студентів Марокко, Асоціації студентів Конго, а також українські студенти. Загалом у цьому фестивалі за головні призи змагається 10 інтернаціональних команд. За станом здоров’я спортсменів стежили представники волонтерського загону Товариства “Червоний хрест”, які також є нашими студентами.

 

 

Оскільки захід відбувається напередодні однієї з важливих дат в історії нашого міста – першої згадки про Тернопіль та офіційним його заснуванням (15 квітня 1540 року), він присвячений цій події, оскільки кожен з іноземних студентів уже є частиною історії Тернополя.

 

Стартували змагання 1-2 квітня 2017 року. Уже через тиждень, а саме 8 квітня, відбулося нагородження перших переможців.

У бадмінтон та волейбол грали в спорткомплексі ТДМУ, а забіги відбулися на центральному стадіоні. Упродовж двох вікендів визначалися кращі команди, кращі бігуни на тій чи іншій дистанції.

 

 

Перемогу у бадмінтоні серед хлопців здобув студент з Пакистану Якуб Алі (Yaqoob Ali), серед дівчат – студентка з Польщі Вікторія Кароліна (Wiktoria Karolina).

 

Польські команди стали переможцями у чоловічому та жіночому волейболі.

 

У естафеті серед дівчат виграли представниці Нігерії – Ате Мерсі Омолайо (Atteh Mercy Omolayo), Аміна Умі Мохамед (Amina Ummi Mohammed), Ігве Етомчі Чімді (Igwe Etomchi Chimdi), Оріаіфо Ебосетале Едеведе (Oriaifo Ebosetale Edewede). У чоловічих естафетних забігах перемогу здобули студенти з Гани – Кеннет Аноф Корантенг (Kennet Anoff Koranteng), Авнах Бафор Шадрак (Awnah Baffour Shadrack), Адо Соломон Апекоранг (Addo Solomon Appeakorang), Ричард Нсіах (Richard Nsiah).

 

У забігу на 400 метрів найшвидшим був студент з Польщі Міхал Лєнарт (Mihal Lenart), на 100 метрів індійський студент – Парт Саб’я Сачі (Parth Sabya Sachi). У цих же забігах серед дівчат чотиристаметрівку виграла студентка з Нігерії Оріаіфо Ебосетале Едеведе (Oriaifo Ebosetale Edewede) та стометрівку нігерійка – Ігве Етомчі Чімді (Igwe Etomchi Chimdi).

 

Дипломи та медалі, а також кубки усі переможці отримали 8 квітня 2017 року з рук декана факультету іноземних студентів, професора Петра Сельського та представниці Центру виховної роботи та культурного розвитку Олени Покришко.

 

 

У великодні вихідні буде визначено переможців з футболу та крікету. Змагання з цих видів спорту відбуваються на стадіоні школи №29.

 

«Вітаю всіх учасників спортивного фестивалю, які продемонстрували свій спортивний дух під час цієї події. Також щиро вдячний волонтерам, адміністрації та деканату нашого університету, кафедрі фізичної реабілітації та всім іншим, хто допоміг в організації «SPORTS FEST 2017». Переконаний, що кожен отримав цінний досвід, знайшов нових друзів і перевірив себе на міцність, витривалість і спортивність», – сказав президент Асоціації студентів Індії Аршбір Сандху (Arshbeer Sandhu).

 

Адміністрація ТДМУ та Асоціація студентів Індії висловлюють подяку заступнику міського голови Тернополя Леоніду Бицюрі за підтримку та сприяння у проведенні цього заходу.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Коментарів немає