"Вибори до Конференції трудового колективу ТДМУ'' - Студентський Парламент ТДМУ

“Вибори до Конференції трудового колективу ТДМУ”

4DezYieZ7Kg

Увага! “Вибори до Конференції трудового колективу ТДМУ”. 27.04.2017 р. З 15:30 по 17:00 в 15 аудиторію необхідно старостам курсів подати заяви на ім’я голови студентського парламенту ТДМУ із вказаними делегатами від курсу для внесення до списку у бюлетені для таємного голосування під час виборів до Конференції трудового колективу університету.

04.05.2017 р. відбудуться вибори шляхом прямого таємного голосуваня виборних представників з числа студентів до Конференцї трудового колективу університету.

Р.S. Явка виборних представників на усіх засіданнях Конференціі трудового колективу університету є обов’язковою. Одне з засідань Конференції трудового колективу університету відбудеться у серпні 2017 року.