Футбольний турнір “Кубок ректора ТДМУ”

1T2FGwmy1Hs
 З ініціативи Студентського парламенту 11➖20 квітня у стінах спорткомплексу ТДМУ відбувався футбольний турнір  кубок ректора ТДМУ , присвячени 60-річчю університету. Протягом двох тижнів зал був наповнений захопленими криками палких уболівальників , метушливими поглядами організаторів та запальними очима гравців . Кожен, хто зміг відвідати дійство, без сумніву може сказати, що боротьба велася до останнього забитого м’яча. Перемогу у надважкій грі та серії післяматчевих пенальті здобула команда медичного факультету 3 курсу. Другу позицію посіли студенти 6 курсу медичного факультету. Представники 3 курсу стоматологічного факультету гідно довершили трійку лідерів. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації університету за сприяння проведенню турніру, усім командам, що взяли активну участь у змаганнях, молодіжному осередку Всеукраїнської Ради Реанімації  за якісне надання медичної допомоги під час змагань.