Студенти ТДМУ прийняли присягу на вірність народу України

0

На базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 20 квітня 2017 року 84 курсанти, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, склали присягу на вірність народу України. З них – 11 випускників-стоматологів і 73 представника медичного факультету. З числа медиків: 63 особи шостого курсу ТДМУ, 8 випускників Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, один – Буковинського державного медичного університету, один – Вінницького національного медичного університету імені М.Пирогова.

 

Вони виконали на «відмінно» вправи зі стрільби з стрілецької зброї і проявили дисциплінованість, старанність у здобутті знань і практичних навичок.

 

У урочистій присязі взяли участь начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий, декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, професор Арсен Гудима і начальник навчальної частини кафедри медицини катастроф та військової медицини, доцент, полковник медичної служби запасу Ігор Гарасимів.

 

Після урочистого винесення державного прапора України з вітальним словом до випускників, батьків та викладачів звернувся полковник запасу Микола Ярошенко. Полковник медичної служби Іван Гайда побажав молодим людям бути відданими своїй Вітчизні, стати на її захист у потрібний час і з честю виконати свій громадянський обов’язок.

 

 

Від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди курсантів з успішним завершенням навчання за програмою підготовки офіцера запасу медичної служби привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий. З боку батьків подальших успіхів побажав декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

 

Полковник медичної служби Ігор Гарасимів ознайомив присутніх з витягом з наказу щодо організації і проведення прийняття військової присяги на вірність українському народу.

 

Кожен курсант особисто склав присягу на вірність народу України і скріпив її своїм підписом. Молодих людей урочисто привітав завідувач кафедри, професор Арсен Гудима. Після цього, перегрупувавшись у взводи, випускники пройшли урочистим маршем. Професор Арсен Гудима оголосив випускникам подяку.

 

Зазначимо, що 31 випускник ТДМУ вирішив пов’язати своє життя зі службою у Збройних Силах України і пройти вступні випробування до Української військово-медичної академії.

Фотоальбом з прийняття присяги можна переглянути за адресою: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1219070074881787

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Коментарів немає