Всесвітній день англійської мови в ТДМУ

0
74

23 квітня відзначається Всесвітній день англійської мови. Не секрет, що англійська мова є найбільш вживаною на планеті, нею володіють 1,4 млрд. людей. Знання цієї мови відкриває безліч коридорів до успішної кар’єри, вражаючих подорожей, знайомств з цікавими людьми.

 

 

Вперше День англійської мови з ініціативи ООН відзначили в 2010 році. Датою святкування англійської мови став день народження Вільяма Шекспіра – всесвітньо відомого англійського поета, письменника, драматурга. З-під пера В. Шекспіра вийшло п’ять поем, 10 хронік, 11 трагедій, 17 комедій і 154 сонета. Серед його творів – відомі будь-якому освіченому жителю планети «Ромео і Джульєтта», «Отелло», «Гамлет, принц датський», «Король Лір» та інші. На сьогоднішній день англійська вважається міжнародною мовою – цією мовою розмовляє більш, ніж мільярд людей у кількох десятках країн. Це мова не тільки англійців, але і жителів США, Ірландії, Канади, Мальти, Австралії, Нової Зеландії. Вона використовується як офіційна в деяких державах Азії й Африки.

 

 

На кафедрі іноземних мов цю дату відзначили 24-25 квітня 2017 р. проведенням цікавих занять, дидактичних ігор, круглих столів. Зокрема, група 25 першого курсу медичного факультету запропонувала англомовну віртуальну екскурсію у світ англійської культури та мови. Так, присутні мали змогу зануритися в традиції англійського театру, відчути дух консерватизму, насолодитися звучанням автентичної поезії.

 

У формі цікавих презентацій, діалогів, інтерактивних завдань другокурсники медичного та стоматологічного факультетів продемонстрували роль англійської мови у сучасному світі, розкрили проблематику становлення та розвитку мови, з’ясовували відмінності між регіональними діалектами англійської мови.

 

Заняття англійської мови були урізноманітнені інтелектуальними іграми, фронтальними бесідами, цікавими кросвордами та анаграмами, дотепними веселими історіями.

 

Метою проведення свята англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду та ерудиції студентів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; формування вміння концентрації уваги, логічного викладу думки, заохочення студентів до вивчення англійської мови.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.