Високі нагороди працівникам ТДМУ від Кабінету Міністрів України

image00119

Під час урочистої академії з нагоди 60-річчя Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відповідно до рішення Кабінету Міністрів України за вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, багаторічну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, активну участь у вихованні молодого покоління почесними грамотами Кабміну були нагороджено низку науковців ТДМУ.

Високі нагороди отримали професор кафедри фармакології з клінічною фармакологією Катерина Посохова, професор кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Володимир Гощинський, завідувач кафедри анестезіології та реаніматології, професор Олександр Олійник.

Подяку Прем’єр-міністра України з нагоди 60-річчя університету одержали завідувач кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професор Ігор Дзюбановський, завідувач центральною науково-дослідною лабораторією Наталія Лісничук, головний бухгалтер Тетяна Мудрик, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Олег Слабий, заступник ректора з кадрових питань Антоніна Трущенкова, помічник проректора з науково-педагогічної роботи і соціальних питань Ольга Яремчук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.