Курси жестової мови - ТДМУ - Студентський Парламент ТДМУ

Курси жестової мови – ТДМУ

img_0637.jpg

Справжній лікар лікує і словом, і ділом, і жестом. Справжній лікар знайде спосіб почути і зрозуміти кожного!

Справжній лікар допоможе завжди.

Українська жестова мова – це ще одна мова, якою користується досить багато людей, особливо в теперішній час, в час неспокою та війни. Досить багато молодих людей, котрі ідуть на лінію фронту, і кому щастить повернутися звідти, повертаються і не чують..нічого..Люди, які мають таку проблему, потребують спілкування в повсякденному житті, а по потребі – ще й Вашої професійної допомоги – медичної допомоги! Зумій знайти спільну мову з такими пацієнтами та надати необхідну професійну допомогу!

Приходь на курси української жестової мови!

*В програму включено: базові навички розуміння та спілкування мовою жестів, та ПРОФЕСІЙНИЙ спектр МЕДИЧНОЇ термінології

* Курси проводяться безкоштовно щосереди на 16:30 в Адміністративному корпусі ТДМУ, в 1А аудиторії

Набір ще триває. Перше заняття: 27.09.2017

*Курси проводяться за підтримки Ректора ТДМУ, Студентського Парламенту ТДМУ та Всеукраїнської студентської медичної асоціації (УМСА)

*Використай свій шанс – приходь на безкоштовні курси української жестової мови, які проводяться лише для студентів-медиків та вперше в Україні в медичному університеті. Крім англійської, німецької, французької – вивчи ще одну мову та будь унікальним професіоналом своєї справи!