Студентська Доба – 2017

photo_2017-11-20_15-24-32

Уже вп’яте в Українському домі 17-18 листопада «Перемога» 🏤відбувся захід «Студентська доба»💫🔝,що зібрав активну молодь👭👬 зі всіх університетів Файного міста. Протягом цілої доби студенти брали участь у тренінгах та лекціях📚📈, поглиблюючи свої знання в концепціях самоврядування, моніторингу та аналітиці📋,роботі із ЗМІ тощо, випробували свої сили в грі «Мафія»,а ще створювали власні проекти👍💭.Крім того, на сцені «Перемоги» лунали пісні тернопільських виконавців,зокрема кавер-гурту «Джорждія»🎶. Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського💊💉 представила команда «Дім Медічі» (капітан – Віталій Карпов, учасники: Сергій Супрун, Олександр Стрибулевич, Романа Павлюк,Юлія Кібець,Катерина Андрушкевич, Артем Присяжнюк та Степан Ванкевич). Наші активісти,презентувавши проект «My Wi-Fi», зуміли посісти перше місце🎉, тож щиро вітаємо їх із заслуженою перемогою та зичимо нових звершень!
photo_2017-11-20_15-20-14