СТУДЕНТИ ТДМУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Протягом 17-20 жовтня в місті Суми відбувся Всеукраїнський форум студентського самоврядування.44755996_301900670412548_2725950115670917120_n

Спільно з громадською організацією «Місто розумних» та цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України, Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА Тернопільський державний медичний університет під час форуму представляли голова студентського парламенту Романна Павлюк та її заступник Назар Ковбаса. Упродовж чотирьох днів наші студенти брали участь у соціальному експерименті, прослухали лекції більше 25 лекторів з Міністерства освіти, молоді та спорту, Британських Рад, Української академії лідерства, представників UNICEF, UA:Перший, засновників бізнес-стартапів і багатьох інших. Також вони мали змогу спілкуватися, ділитися досвідом та працювати спільно з двома сотнями членів органів студентського самоврядування з усієї України та Британії.

За словами Романни Павлюк, це дало мотивацію та натхнення для подальшої плідної роботи студентського парламенту та стало платформою для реалізації нових проектів.