ГРУПОВІ ЗУСТРІЧІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

В житті будь-якої людини приходить момент, коли потрібно обирати, робити рішучий крок вперед або ж щось кардинально змінювати. Звичайно, це зробити не завжди вдається,  тим паче одразу. Але що робити, коли усі можливі ходи відкинуті? Деякі кидаються до ворожок чи екстрасенсів, інші ж звертаються до фахівців-психологів.

Студенти часто стикаються зі стресом та кризовими ситуаціями, що вимагають кваліфікованої психологічної та соціальної допомоги. Саме тому, завдяки сприянню адміністрації Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського Студентським Парламентом було створено центр психологічного консультування.

Якщо Ви хочете навчитись протистояти стресам, впевненіше почуватись у спілкуванні, гармонійно будувати стосунки з людьми, а також націленні на розвиток та самопізнання – станьте учасником психологічної підтримуючої групи для студентів!

Група психологічної підтримки матиме статус напіввідкритої. Це означає, що можна долучитись до участі впродовж всього періоду тривалості групи, після попередньої консультації психолога.

Зустрічі розпочинаються з лютого і відбуватимуться щопонеділка з 18:00 до 19:30 в кабінеті Центру психологічного консультування на Живова, 3 (2 гуртожиток).

Для того щоб стати учасником групи, потрібно записатись на попередню індивідуальну розмову з психологом:

тел. 0975006924

e-mail: psycentr.consult@gmail.com