ВІД ІМЕНІ СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ ТДМУ ВІТАЄМО УСІХ ЗАКОХАНИХ ІЗ ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

Саме 14 лютого повітря наповнюється коханням, можна побачити щирі посмішки і палаючий вогник у очах. Особливим це свято є і для студентів, адже саме в студентські роки ми зустрічаємо своє перше кохання, молода кров кипить, а душа потребує справжніх почуттів та шалених вчинків. І не важливо, знайшли ви своє кохання чи ні, адже це почуття обов’язково прийде до кожного.

Що ж таке кохання? Це коли ти приймаєш людину з усіма її недоліками і поганими звичками? Коли в хворобі, в тяжкому стані однак поруч? Коли довіряєш? Коли без слів розумієш, відчуваєш, навіть на відстані? Коли чужі захоплення і мрії раптом вже такі рідні? Коли все в житті летить у прірву, а ти посміхаєшся? Коли ви мовчите, але ваші душі розмовляють? Коли не має значення, що думає увесь світ? Коли час зупиняється? Коли хочеш побачити першу сивину, але не свою? «Та звідки знати що таке кохання?» – запитаєте ви. «Правильно, потрібно відчувати!» – скажемо ми.

Оскільки свято набуло популярності і в Україні, то й традиція дарувати щось у цей день своїм коханим також стала обов’язковою. Зазвичай є безліч варіантів та пропозицій саме для цього свята, вибір яких залежить від бюджету: від дарункових сертифікатів (на вивчення мови, шопінг, заняття фотографією) до романтичної подорожі в будь-яку точку світу. Але не слід забувати, що найголовніша мета цього дня — увага та піклування про свою половинку, а подарунок можна зробити і власними руками.

Отже, ще раз вітаємо закохані пари. Бажаємо не втрачати іскру в серці і відзначати цей прекрасний день щороку щораз краще, зміцнювати свої стосунки і дарувати світло від них усім навколо!

Коментарів немає