В ТДМУ ВІДБУВСЯ КУБОК РЕКТОРА З ВОЛЕЙБОЛУ

Нещодавно в Тернопільському державному медичному університеті мені І. Я. Горбачевського відбувся кубок ректора з волейболу. Загалом у ньому взяли участь 12 команд, серед них:

• Команди 1-6 курсів медичного факультету
  • Команди 1 та 4 курсу стоматологічного факультету
  • Команда 4 курсу Здоров’я людини,
  • Команда 2 курсу медичного факультету нтн,
  • Збірні іноземців “Maciek”, “Abdul”, “Kaiser”.

Це свідчить про те, що студенти доволі активно відгукнулися на ініціативу Студпарламенту.

Організацією цих змагань займались Олександр Дублянський та Назар Савчук. Усі матчі відбулися за олімпійською системою.

Кубок ректора ТДМУ отримала команда спеціальності «Здоров’я людини». Капітаном  був Петрів Максим, якого журі визначило кращим гравцем.

Друге місце  посіла збірна іноземців ” Maciek”. Капітаном їхньої команди був Masiej Adamczyk.

І на третьому місці команда 4 курсу стоматологічного факультету на чолі з капітаном команди Юлією Лешків.

Головний суддя Меренков Артем поділився враженнями:

“На цих змаганнях я побував в ролі судді, глядача та гравця. В кожній з цих ролей я отримав незабутні враження від гри. Команди доклали максимум зусиль для здобуття перемоги, кожен гравець показав усі свої сили в цьому турнірі.  Не можу не зауважити, що організація турніру пройшла на високому рівні, команди-переможці були нагороджені медалями та кубками. На мою думку, кожен, хто брав участь в цьому турнірі або просто був присутній, отримав лише позитивні емоції та гарні спогади.”

Студентський парламент висловлює подяку за фотографії команді TSMU_OUTLOOK

Коментарів немає