ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ТДМУ ЗІ СТУДЕНТСЬКИМ ПАРЛАМЕНТОМ

Під час щомісячної зустрічі ректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, професор Михайло Корда, 6 березня 2019 року обговорив з представниками студентського парламенту ряд питань.

Спершу очільник вишу розповів про те, що вже зроблено з боку адміністрації закладу вищої освіти щодо покращення умов навчання та побуту студентів. Під час попередньої зустрічі Студпарламент подавав проект щодо встановлення ландроматів у пральнях гуртожитків. Михайло Михайлович зазначив, що цей проект був взятий до уваги. Сьогодні, за його словами, гуртожитки обладнані пральними машинами. Частина з них і далі буде експлуатуватися на безоплатній основі, проте для бажаючих буде встановлено ландромати. Окрім того, в коридорах гуртожитків буде встановлено відеокамери.

Також камери буде встановлено безпосередньо у гардеробах навчальних корпусів, задля безпеки наших студентів.

Ректор університету підтримав проект Студпарламенту про розподіл студентів у групи за рівнем знань англійської мови, і додав, що такий спосіб розподілу буде застосовано вже для нового набору студентів. Тестування на рівень знання англійської мови буде проводитися серед абітурієнтів. З нового навчального року буде проводитись орієнтація іноземців-першокурсників.

За словами Михайла Михайловича, роздягальні на клінічних кафедрах будуть обладнані спеціальними ящиками з ключами та камерами відеоспостереження. Окрім того, він повідомив, що для студентів третього курсу літня сесія, включно зі всіма можливими перескладаннями іспитів завершиться 11 червня.

Михайло Корда підтримав пропозиції членів Студентського парламенту перенести захист виробничої практики на кінець серпня – початок вересня, створення студентського кафе у навчальному корпусі на вулиці Чехова. Також ректор позитивно відгукнувся на те, щоб поміняти місцями жіночу та чоловічу роздягальні у тренажерній залі на вулиці Живова та встановити кондиціонер безпосередньо у цій залі.

Між ректором та студентським парламентом було розглянуто питання щодо зміни питань оцінювання викладачів. Також Михайло Михайлович запевнив, що університетський проект «Ментор», який був започаткований минулого року з метою кращої адаптації іноземних студентів першого курсу до умов проживання в Україні, триватиме і надалі.

Зі свого боку, Студентський парламент зобов’язався попрацювати над тим, аби віднайти можливість для надання стипендій чи матеріального заохочення тим іноземним студентам, які добре навчаються і досягають успіхів.

Коментарів немає