ПЕРЕДОВІ ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ВІД НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ

53012157_2019076184808213_1307444210189729792_n

Громадський проект Prometheus запускає безкоштовні онлайн-курси для підвищення кваліфікації викладачів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів!

Сьогодні державна система підготовки і перепідготовки викладачів в Україні перебуває в кризовому стані. На щастя, новий закон «Про освіту» знищує цю державну монополію і дозволяє викладачам проходити обов’язкове щорічне підвищення кваліфікації в найрізноманітніших освітніх організаціях за власним вибором.

Користуючись цією унікальною можливістю, Prometheus та Центр інноваційної освіти “Про.Світ” за підтримки Nova Ukraine отримали дозвіл на дубляж українською мовою чотирьох онлайн-курсів для викладачів легендарного Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів. Відтепер українські педагоги зможуть безкоштовно підвищувати свою кваліфікацію за допомогою передових онлайн-курсів найкращих університетів світу на Prometheus – а отримані ними сертифікати мають бути зараховані державою в якості підвищення кваліфікації.

Онлайн-курси Prometheus для підвищення майстерності викладачів доступні за цим посиланням – https://prometheus.org.ua/courses-for-teachers.

Онлайн-курс Педагогічного інституту Колумбійського університету «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?» на базі сучасних досліджень розповідає про те, як саме ми навчаємося – як наш мозок створює, зберігає і відтворює спогади. Слухачі дізнаються про типові помилкові уявлення та непорозуміння у навчанні, які можуть завадити учням одержувати знання та опановувати нові предмети максимально ефективно. На слухачів чекають практичні застосування когнітивної науки для викладання: обрання ефективних стратегій викладацької діяльності, розробки корисних методів оцінювання, мотивування учнів та розробки дитиноцентричних навчальних планів.

Кожен чудовий викладач та кожен чудовий навчальний заклад постійно працює над покращенням умов для навчання. Курс Массачусетського технологічного інституту «Впровадження інновацій в школах» створено для освітніх лідерів, які хочуть впроваджувати інновації у своїх навчальних закладах.