HOMO SAPIENS ЗНАЄ ПРО ЦЕ

“And did you exchange a walk-on part in a war
For a lead role in a cage”

(c) Pink Floyd ” Wish you were here”

«І чи ти проміняв тиху роль у війні
На лідируючу у клітці»

P.S. Чи робиш ти те, у що віриш, те, що ти відчуваєш, принесе успіх. Ти борешся за хорошу справу? Чи просто робиш те, що від тебе очікується, в обмін на гроші, важливий заголовок тощо .Чи хтось ще контролює твоє майбутнє і твій вклад у цей світ?

Кросворд

Відповіді до кросворду латинською мовою; вписавши їх у кросворд, ви отримаєте у виділених клітинках слово, яке потрібно надіслати в Direct @sptdmu в Instagram.

По горизонталі:

1. Рідка сполучна тканина організму людей та тварин, що виконує важливі функції в забезпеченні його життєдіяльності.
  2. Недокрів’я.
  3. Своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи. Є симптомом багатьох хвороб.
  4. Своїм скороченням забезпечують переміщення тіла та кінцівок.
  5. Ознака, яка відрізняє хвору людину від здорової. Виявляється на основі скарг хворого та огляду лікаря.
  6. Анатомічне утворення, що складається з фіброзної тканини та основна функція якого полягає в забезпеченні механічного з’єднання різних органів, переважно кісток.
  7. Патологічний процес, який проявляється порушеннями морфології (анатомічної, гістологічної будови), обміну речовин чи / та функціонування організму (його частин) у людини / тварини.

По вертикалі:

8. Органи живих істот, розміщений у ротовій порожнині. Допомагає пережовувати їжу, а також створювати звуки. Остання функція особливо яскраво виражена у людей, які мають розвинену мовну систему.

9. Область тіла у приматів, що покриває передню  поверхню кисті.

Книга тижня

А чудовим доповненням цієї рубрики стане неймовірна книга “Багатий тато, бідний тато”. Ні, в ній ви не знайдете рецепту, як варити кашу з сокири, а вірніше, як зробити з повітря мільйон. Тут ви не знайдете рецепту, як розбагатіти, не виходячи з квартири. Відверто кажучи, ви взагалі нічого не знайдете, якщо вас цікавить відповідь на питання, як стати багатим. Але тут є набагато більше. Реальний приклад з життя, який повинен заразити вас бажанням змінюватися і працювати над собою, а не чекати, що ви знайдете чемодан, набитий стодоларовими банкнотами … Приклад, який дасть вам зрозуміти, що потрібно усвідомити, щоб перестати залежати від грошей, щоб навчитися довіряти собі і не боятися ризикувати. Вибирати вам, який тато буде у вашого сина – багатий чи бідний.

Важливі дати тижня:

17 квітня – Всесвітній день гемофілії, Міжнародний день кави