ЗНАЙ СВОЇХ: ЕДУАРД РОСПОПА

Ми продовжуємо знайомити вас з талановитими та непересічними студентами нашого ТНМУ у рамках проекту “Знай своїх”. Цього разу до нас в гості прийшов студент 5-го курсу медичного факультету,  Едуард Роспопа, відомий усім як Rospopicus. Він славиться своїми кумедними сторіс в Instagram, а також неперевершеною грою на гітарі.

Про учасника

Rospopicus народився на Закарпатті у місті Хуст. Ще сидячи за шкільною партою він вирішив, що стане медиком, адже найбільше він отримував задоволення, коли вивчав біологію, а саме – анатомію. По завершенню школи Едуард поступив в медичний коледж, де зміцнив своє бажання стати лікарем. Тому після 4 років навчання в коледжі, він вступає до ТНМУ.

Rospopicus, до речі, є досить успішним студентом, адже, за його словами, йому ще не доводилося перескладати ні один предмет. Найбільше він любить вивчати клінічні дисципліни (усі), а найменше йому подобалася хімія та соціальна медицина.

Едуард займається плаванням, та ходить в зал, щоб підтримувати себе в тонусі (ну і звичайно щоб підкачати біцуху). Також він любить дивитися бокс, особливо, коли виступають українські спортсмени, а саме Ломаченко, Усик.

Rospopicus ще остаточно не визначився який профіль він обере в майбутній професійній діяльності.  На даний момент він “розривається” між гінекологією, терапією та ендокринологією. За час навчання він знайшов кумирів серед викладачів, а саме: Насалика Богдана Григоровича, Папінка Ігоря Ярославовича.

Про діяльність в Instagram

Сторіси Едуард почав знімати приблизно рік тому. Спочатку не було ніякого бажання зібрати коло прихильників та стати відомим, він просто отримував задоволення від самого процесу. Ідеї для сторіс з’являються спонтанно, без попередньої підготовки. Rospopicus навіть задумувався стати блогером, він б навчав підписників вивчати закарпатський діалект.

Про гітару як частину життя

У Едуарда в шкільні роки було діагностовано сколіоз 4-стадії. Його прооперували в Охматдиті, прикріпивши до його хребта металеву конструкцію, яка б його підтримувала. Практично рік тривав період реабілітації, коли Едуард майже не виходив на вулицю, вчителі приходили до нього додому. В результаті він дуже закрився в собі, та у нього розвинулася депресія.

Rospopicus давно мріяв навчитися грати на гітарі, тому його батько звернувся до свого друга-музиканта Віктора Казанцева, який почав давати Едуарду приватні уроки гри.

Зараз Едуард бере в руки гітару в основному на вихідних, проте вже взявши, він може з нею не розлучатися протягом кількох годин.

В Едуарда є три гітари: акустична, класична та електро. Було навіть бажання створити групу, проте це вимагає багато часу. Основними слухачами є дівчина та співмешканці у гуртожитку.

Улюблені українські гурти: Скрябін, Океан Ельзи.

Топ улюблених закордонних виконавців: Rammstein, Slipknot, DimmuBorgir, SystemofaDown, Amon Amarth.

Топ реп-виконавців: Eminem, 50Cent, Oxxxymiron.

Цього року Rospopicus почав навчати гри на гітарі. На даний момент у нього є двоє учнів. Якщо ви бажаєте вчитися в Едуарда, то можете знайти його в інстаграмі – @rospopicus

Автор: Горішний М.

Коментарів немає